Letné tábory

Vieme, že chladné a daždivé počasie nie je pre každého, preto sme v Rozmaríne pripravili tábory pre všetkých. Možnosť, ako môžu svet lesnej škôlky ochutnať aj deti, ktoré náš klub nenavštevujú celoročne. Vôňa byliniek, práca s hlinou, olejmi, tvorenie indiánskych členiek a veľa iného, ktoré sprevádza radostný smiech a nové priateľstvá, to sú naše letné tábory.

Sledujte nás a prihláste svoje dieťatko aspoň na jeden :)


Z rozprávky do rozprávky

3. - 7. JÚL

Kde sa piesok lial a voda sypala, žili malé princezné a malí princovia. Z obyčajných vetvičiek dokázali vyrobiť čarovné paličky či najpevnejšie meče. Premohli trojhlavého draka a oslávili to bálom v najkrajších róbach.

 

Remeselníci hlina, drevo, vlna

10. - 14. JÚL

Skúsime sa s prírodnými materiálmi pohrať a uvidíme, čo z toho vznikne. Možno navštívime nejakého umelca či umelkyňu v ateliéri a možno tým ateliérom bude sám les a my budeme umelci.

 

Čarovné bylinky

31. JÚL - 4. AUGUST

Vieš, ktorá rastlinka pomáha hojiť rany a ktorá ťa zas dokáže upokojiť? Poznáš bylinky podľa vône? Ušijeme si bylinkové vrecúška možno vytvoríme čarovný bylinkový olej!

 

Cesta okolo sveta

7. - 11. AUGUST

Poď sa s nami vydať na dobrodružnú cestu okolo sveta vzducholoďou či na lietajúcom koberci. Každý deň navštívime nejakú časť sveta a zoznámime sa s rôznymi kultúrami i zvieratami. Nebude chýbať hra na hudobné nástroje, maľovanie aj spev!

Tábory sú pre deti od 4 do 8 rokov. Cena tábora je 120 EUR / dieťa (v cene je stravné, materiál na tvorenie).
Prihlásiť sa môžete do 30.5.

Prihlásiť sa